bip

 

30 maja 2024 r. na placu rekreacyjnym przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach odbyło się Święto Rodziny.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonali: pan Radosław Choiński wójt gminy Sokoły i pani Magdalena Pietruczak, dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach.

Dzieci i młodzież miały okazję do zabawy na dmuchanym miasteczku oraz podczas animacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również kąciki artystyczne – malowanie twarzy, tatuaży, wywijanie baloników i klockolandia. Dodatkową atrakcją były: stoiska handlowe, plac zabaw, skate park.

Podczas wydarzenia odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych czytelników dziecięco-młodzieżowych za 2023 r. Upominki i dyplomy wręczyli Radosław Choiński - wójt gminy Sokoły, Magdalena Pietruczak - dyrektor CKB w Sokołach oraz Małgorzata Grabowska – starszy bibliotekarz.

Swoje talenty zaprezentowali tancerze - soliści i formacje. Układy wspólne zatańczyli uczestnicy formacji 5 -8 lat i 9 – 12 lat. Solówki tańczyły Magdalena Żukowicz oraz Agata Odachowska, a w duecie zatańczyły: Zofia Jamiołkowska i Julia Stypułkowska.

Na scenie wystąpili młodzi wokaliści uczęszczający na zajęcia w CKB w Sokołach. Grupy muzyczne wspólnie zaśpiewali piosenki „Kropelka”, „Daj mi rękę tato” i „Kolorowe dzieci” z repertuaru Majki Jeżowskiej, a także przeboje z „Akademii Pana Kleksa”. Zaprezentowali się również soliści Damian Falkowski oraz Maja Buczyńska.

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Wszystkim dzieciom życzymy jak najwięcej radości! Rodzicom dumy i pomyślności. Wszystkim Państwu – jak najwięcej słońca i uśmiechu.

 

Monika Żukowicz

CKB w Sokołach

Zdjęcia ze Święta Rodziny w Sokołach