bip

 

Urząd Gminy Sokoły informuje, że w czerwcu 2022 roku nastąpi dodatkowy odbiór popiołu z gospodarstw domowych. Proszę, jak dotychczas, przygotować popiół w specjalnych workach otrzymanych od firmy odbierającej odpady komunalne z terenu naszej gminy lub pojemnikach na odpady, z zastrzeżeniem że w tych pojemnikach będzie tylko popiół. 

Terminy odbioru popiołu będą miały miejsce w dniu odbioru pozostałych odpadów segregowanych w poszczególnych miejscowościach, tj.:

  • 6 czerwca 2022 roku z miejscowości: Bruszewo Borkowizna, Bujny, Bujny Kol., Czajki, Czajki Kol., Drągi, Dworaki Pikaty, Dworaki Staśki, Kruszewo Głąby, Kruszewo Wypychy, Kruszewo Wypych Kol., Noski Śnietne, Noski Śnietne Kol., Nowe Racibory, Nowe Racibory Kol., Perki Bujenki, Perki Franki, Perki Karpie, Perki Lachy, Perki Mazowsze, Perki Wypychy, Pęzy, Porośl Kije, Rzące, Stare Racibory.
  • 7 czerwca 2022 roku z miejscowości: Chomice, Jabłonowo Kąty, Jabłonowo Wypychy, Jabłonowo Wypychy Kol., Jeńki, Jeńki Kol., Kowalewszczyzna, Kowalewszczyzna Kol., Kowalewszczyzna Folwark, Kruszewo Brodowo, Kruszewo Brodowo Kol., Mojsiki, Mojsiki Kol., Roszki Chrzczony, Roszki Leśne, Roszki Sączki, Roszki Ziemaki, Waniewo, Waniewo Kol.
  • 8 czerwca 2022 roku z miejscowości: Bruszewo, Bruszewo Kol., Idźki Młynowskie, Idźki Średnie, Idźki Wykno, Jamiołki Godzieby, Jamiołki Kowale, Jamiołki Piotrowięta Kol., Jamiołki Świetliki, Krzyżewo, Krzyżewo Kol.,
    Stare Truskolasy, Truskolasy Lachy, Truskolasy Lachy Kol., Truskolasy Olszyna, Truskolasy Olszyna kol., Truskolasy Niwiski, Truskolasy Wola oraz Sokoły ulice: Szosa Białostocka i Szosa Mazowiecka.
  • 9 czerwca 2022 roku z miejscowości Sokoły (wszystkie ulice z wyłączeniem ul. Szosa Białostocka i Szosa Mazowiecka).

 Następny odbiór popiołu będzie miał miejsce w październiku 2022 roku, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych.

Wójt Gminy Sokoły

Józef Zajkowski