bip

 

Wójt Gminy Sokoły, Proboszcz Parafii Sokoły, Koło Gospodyń Wiejskich „Bruszewiacy” zapraszają na DOŻYNKI 12 września 2021 r.

12.00 – Msza Święta Dziękczynna w Bazylice Mniejszej w Sokołach

W programie:

  • Występ zespołu „Harmonica”
  • Pokaz taneczny ZSR w Krzyżewie
  • Pokaz musztry i sprzętu ratownictwa medycznego OSP w Sokołach
  • Ogłoszenie wyników konkursów
  • Występ zespołu „Kulesianki”
  • Występ zespołu „Kolej na Łapianki”

Miejsce: plac przed bazyliką

Dodatkowo: prezentacji firm, stoiska gastronomiczne, rękodzieło, animacje dla dzieci, dmuchańce

Festyn w ramach narodowego programu „#Szczepimy się z KGW” – mobilny punkt szczepień w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Sokołach


UWAGA. Informujemy, że podczas uroczystości i wspólnego świętowania będzie wykonywana relacja fotograficzna i filmowa. Dane osobowe w postaci wizerunku osób, które przypadkowo znajdą się na zdjęciach i nagraniach, Gmina Sokoły będzie przetwarzać z najwyższą starannością o poszanowanie dóbr osobistych. Rozpowszechnianie wizerunku osób uczestniczących w imprezie publicznej jest zgodne z art. 81 ust. 2 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Na podstawie art. 13 ust 1 i 2 RODO informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Sokoły, z siedzibą w Sokołach przy ul. Rynek Mickiewicza 10.
  2. Celem publikacji zdjęć i filmów z Dożynek jest promowanie działań Gminy oraz upamiętnienie tego wydarzenia (jest to zgodne z art. 6 ust 1 lit e) RODO)
  3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu
  4. Przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – jednak wcześniej prosimy o kontakt z wyznaczonym przez Gminę Inspektorem Ochrony Danych, celem polubownego załatwienia sprawy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)