bip

 

8 września obchodzony będzie Światowy Dzień Fizjoterapii. Z tej okazji, organizujemy Tydzień Profilaktyki Zdrowia w dniach 6-10 września 2021 roku.

Wszyscy fizjoterapeuci, instruktorzy, psycholog i inni specjaliści pracujący w Centrum Turystyczno – Rehabilitacyjnym ZAZ Krzyżewo, będą do dyspozycji naszych Gości i Pacjentów wg zaproponowanego harmonogramu.

Udostępniamy bezpłatnie naszą przestrzeń i specjalistyczne sprzęty, dzielimy się wiedzą i umiejętnościami po to, by pokazać, że ćwiczenia i nowoczesne formy fizjoterapii, mogą pomóc w utrzymaniu dobrej kondycji i wychodzeniu z różnych schorzeń.

Mamy świadomość, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na odpłatne leczenie. W misji Fundacji „Praca dla Niewidomych”, która prowadzi nasze Centrum i Zakład Aktywności Zawodowej, jest przede wszystkim niesienie pomocy. My tej pomocy udzielamy codziennie, 44 niepełnosprawnym osobom, które znalazły u nas pracę. Postanowiliśmy, że Światowy Dzień Fizjoterapii, będzie doskonałą okazją do zrobienia czegoś więcej i zwrócenia uwagi na to, jak ważna jest profilaktyka zdrowia i jakie możliwości daje obecny sprzęt i trendy panujące w dziedzinie fizjo.

Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych (niezależnie od wieku), do zapoznania się z propozycją bezpłatnych zabiegów, warsztatów i ćwiczeń. W razie wątpliwości, warto skontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście i skonsultować swój udział z fizjoterapeutką.

Należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapraszamy do wcześniejszych zapisów w recepcji Centrum Turystyczno – Rehabilitacyjnym ZAZ Krzyżewo 30 lub pod nr tel. 513 816 376.

Kierownik CTR ZAZ Krzyżewo

Katarzyna Turosieńska

 

Załączniki