Drukuj

Jagna 2014 ma na celu promocję polskich tradycji oraz wartości wsród młodego pokolenia. Promuje dziewczyny, kobiety ultywujące tradycje z regionu, z którego pochodzą. A wszystko to w formie konkursu wyborów „Jagny 2014” – polskiej ambasadorki terenów wiejskich.

Do ścisłego finału jury na początku sieprnia wybierze 12 Jagien z całej Polski, które powalczą o tytuł Jagny 2014 i prawo do reprezentowania Polski podczas Targów Tradycji w Brukseli w listopadzie 2014 roku. Finał konkursu odbędzie sie 19 września w Żywym Skansenie Folkloru Polskiego w Nagawkach koło Łodzi.

Nagrody!

Nagrodą główną jest tytuł JAGNY 2014 oraz prawo do reprezentowania Polski podczas Targów Tradycji w Brukseli w listopadzie 2014 oraz w ramach innych wydarzeń promujących tradycję polskiej wsi w kraju i zagranicą. Pełną listę nagród Organizator poda do wiadomości publicznej do końca lipca 2014.

Cele projektu:

Więcej informacji o akcji społecznej można uzyskać na stronie internetowej http://www.jagna2014.pl/

O projekcie

Pismo UMWP

Uwaga!!! W informacjach o projekcie wkradł się błąd w dacie finału konkursu, popełniony przez organizatora. Właściwy termin finału konkursu to: 19 września 2014 r.