Spotkanie odbędzie w 7 maja 2014 r. w godz. 10.00-13.00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego przy ul. Poleskiej 89, sala 318 b, I piętro.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane aktualne możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na rozwój działalności gospodarczej, zasady udzielania pożyczek i poręczeń finansowanych z Funduszy Europejskich, dostępnych dla przedsiębiorstw z sektora MSP. Do udziału w spotkaniu GPI zaprasza przedsiębiorców z województwa podlaskiego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego do 30 kwietnia 2014 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nr faksu 85 66 54 474.

Dodatkowych informacji udzielają:
  • Magdalena Sienkiewicz, tel. 85 66 54 599, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Anna Saczko, tel. 85 66 54 516, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 W załączeniu program spotkania i formularz zgłoszeniowy .