Dnia 16 czerwca 2021 r. na placu rekreacyjnym przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach odbył się Dzień Dziecka. Pierwsze większe wydarzenie po obostrzeniach związanych z pandemią.

Dzieci i młodzież miały okazję do szaleństw na dmuchanym miasteczku oraz podczas animacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również kąciki artystyczne – malowanie twarzy, tatuaży, wywijanie baloników i klockolandia. Gościem specjalnym była maskotka Smerf. Dodatkową atrakcją było również puszczanie baniek, korzystanie z placu zabaw, stoiska handlowe. Na dzieci czekała wata cukrowa i pop corn!

Podczas wydarzenia odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych czytelników dziecięco-młodzieżowych za rok 2020. Upominki i dyplomy wręczył Wójt Gminy Sokoły Józef Zajkowski.

Na zakończenie odbył się koncert dzieci uczęszczających do CKB – mogli w końcu wystąpić na żywo dla mamy i taty, jak i wszystkich zebranych.

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Wszystkim dzieciom życzymy jak najwięcej radości! Rodzicom dumy i pomyślności. Wszystkim Państwu – jak najwięcej słońca i uśmiechu.

Dyrektor CKB w Sokołach

Agnieszka Kurzyna-Zarzecka