Drukuj

Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach wraz z młodzieżą realizuje projekt pn. „MY ze wsi-jesteśmy najlepsi!” prowadzony  w ramach Programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Okres realizacji: 1 luty – 31 lipiec 2021 r.

Uczestnikami projektu jest młodzież w wieku od 13 do 19 lat zamieszkująca teren gminy Sokoły i okolic. Aktualnie 12 osób.

Za nami już 3 spotkania – 5.02, 12.02, 19.02. W tym czasie młodzież uczestniczyła w zabawach integracyjnych, poznała cel programu i projektu oraz zadania do wykonania, opracowała kontrakt grupowy i przystąpiła do działania. Otrzymała też super gadżety: koszulki, torby, skarpetki, bidony, przypinki. A wszystko w ICH rękach!

Rozpoczęły się już warsztaty wokalno-aktorskie.

Przed nami: wyjazd integracyjny do Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie w dn. 27.02.2021 r. Będzie okazją do zaznajomienia się z tematem musicalu, sztuką wokalno-aktorką, scenografią.

Celem projektu jest rozwijanie kompetencji społecznych młodzieży poprzez umożliwienie im realizacji własnych pomysłów i pasji. Produktem powstałym w wyniku realizacji projektu będzie MUSICAL – montaż wokalno-aktorski.

My nie możemy się już doczekać efektów, a Wy? Trzymajcie kciuki!

Poczynania młodzieży można śledzić na bieżąco na Instagramie: @z.fantazji

 

Więcej o programie:

@rownacszanse.pfdim (Facebook)

@rownacszanse (Instagram)

#RownacSzanse

www.rownacszanse.pl

Agnieszka Kurzyna-Zarzecka

Koordynator Projektu