Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo, dbając o zdrowie naszych uczniów, ich rodzin, nauczycieli i pracowników szkoły Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sokołach wystąpił z prośbą do Sanepidu o wyrażenie zgody na prowadzenie zajęć w trybie zdalnym dla klas I-III, Oddziału Przedszkolnego oraz Punktu Przedszkolnego. Otrzymaliśmy pozytywną opinię Sanepidu, Organu Prowadzącego oraz Rady Rodziców w sprawie ponownego zawieszenia zajęć stacjonarnych i przejściu na nauczanie zdalne od 26.10.2020 r. do 06.11.2020 r.

Zgodnie z zarządzeniem Premiera RP w klasach IV-VIII prowadzone jest nauczanie zdalne.

Zajęcia zdalne będą odbywały się zgodnie z obowiązującym planem lekcji dla wszystkich uczniów. Oficjalnym kanałem komunikacji jest dziennik elektroniczny i platforma Microsoft Office 365.

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Sokołach

Hanna Grabowska