Od 24 października 2020 r. do odwołania zwiększamy ograniczenia w bezpośrednich kontaktach w Salach Obsługi Klientów Podlaskiego OW NFZ w Białymstoku oraz w delegaturach w Suwałkach, w Łomży i w Siemiatyczach. Wszystko w związku z wprowadzeniem strefy czerwonej w całej Polsce i kolejnymi obostrzeniami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

Zachęcamy do korzystania z Telefonicznej Informacji Pacjenta: 800 190 590.

  • Białystok: tel. 85 745 95 00, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Suwałki: tel. 87 562 02 50, tel./fax 87 562 02 51, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Łomża/fax 86 216 88 40, e-mail: e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Siemiatycze 85 655 20 71, tel./fax 85 655 40 01, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dostępne są pod adresem: https://www.nfz-bialystok.pl/aktualnosci-oddzialu/ograniczenie-dostepnosci-sal-obslugi-klientow-podlaskiego-ow-nfz/