Ciekawym punktem programu była prelekcja pań Iwony Misiewicz i Eryki Sipko z firmy BraBirds. Panie opowiadały o brafittingu, czyli prawidłowym doborze staników, materiałów z jakich powinny zostać wykonane, wielkościach miseczek. Mówiły jak ważne jest indywidualne dostosowanie stanika do figury każdej kobiety. Wspomniały, że prawidłowo dobrany stanik wpływa na stan zdrowia.

Jedną z atrakcji był również koncert wokalno-instrumentalny przygotowany pod kierunkiem instruktora Piotra Ostrowskiego. Ze sceny można było usłyszeć przeboje: „Rzeka marzeń”, „Nie bądź taki szybki Bill”, „Piechotą do lata”, „Tin Pan Alley”,”Dopóki jesteś”. Wystąpili uczestnicy zespołu Harmonica: Anna Bruszewska, Emilia Bruszewska, Iwona Bruszewska, Katarzyna Falkowska, Anna Jabłońska, Gabriela Jabłońska, Anna Jamiołkowska, Amelia Kozłowska, Natalia Kulwicka, Oliwia Małkiewicz, Aneta Mogielnicka, Anastazja Ochocka, Katarzyna Ochocka, Ewelina Pietruczak, Julia Pietruczak oraz Kamil Kossakowski i Jan Mokrzewski. Publiczność bardzo żywiołowo i owacyjnie przyjęła wszystkich wykonawców.

Składamy serdeczne podziękowanie paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Bruszewiacy” w Bruszewie za przygotowanie początków na poczęstunek dla naszych gości.

Na przybyłych i występujących czekał słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczyło wszystkim pozytywnych wrażeń oraz pozostanie na długo w pamięci. Dziękujemy za przybycie!

Galeria zdjęć 

Monika Żukowicz 
CKB w Sokołach