100 lat życia to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone radością i troską codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, z której korzystają czerpiąc wiedzę i dojrzałość kolejne pokolenia Polaków. Tak się zazwyczaj dzieje i zapewne jest to naturą ludzkiego istnienia, że tylko nieliczni otrzymują od losu dar tak długiego życia. Ten dar pozyskała mieszkanka Gminy Sokoły, która dnia 6 marca 2020 roku skończyła 100 lat.

Z tej okazji gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym Dostojnej Jubilatce złożył Pan Wójt Gminy Sokoły – Józef Zajkowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sokoły – Bogusława Szabłowska. Były kwiaty, listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów i Wojewody Podlaskiego oraz kosz ze słodyczami.

20200308 100524

Jubileusz setnej rocznicy urodzin jest wielka radością i szczególnym powodem dumy mieszkańców i władz samorządowych gminy Sokoły.

20200308 132640

Z ogromnym szacunkiem jeszcze raz składamy niski ukłon Dostojnej Jubilatce życząc Jej dużo zdrowia, serdeczności bliskich i wielu następnych lat szczęśliwego i pogodnego życia.

Kierownik USC w Sokołach

Bogusława Szabłowska