Komisje Rady Gminy i ich składy osobowe w kadencji 2018 - 2023

Komisja Rewizyjna

1.

Marek Czajkowski – przewodniczący komisji;

2.

Tomasz Cimaszewski – członek komisji;

3.

Adam Czarnowski – członek komisji;

4.

Janusz Grabowski – członek komisji;

5.

Piotr Komar – członek komisji;

6.

Tomasz Kruszewski – członek komisji;

7.

Maria Krysiewicz – członek komisji;

8.

Piotr Łapiński – członek komisji;

9.

Jadwiga Sieniawska – członek komisji;

10.

Radosław Truskolawski – członek komisji.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1.

Janusz Grabowski – przewodniczący komisji;

2.

Tomasz Cimaszewski – członek komisji;

3.

Marek Czajkowski – członek komisji;

4.

Adam Czarnowski – członek komisji;

5.

Piotr Komar – członek komisji.

6.

Tomasz Kruszewski – członek komisji;

7.

Maria Krysiewicz – członek komisji;

8.

Piotr Łapiński – członek komisji;

9.

Jadwiga Sieniawska – członek komisji;

10.

Kacper Szorc – członek komisji;

11.

Hanna Zarzecka – członek komisji.

Komisja Rolna

1.

Radosław Truskolawski – przewodniczący komisji;

2.

Tomasz Cimaszewski – członek komisji;

3.

Marek Czajkowski – członek komisji;

4.

Wojciech Czajkowski – członek komisji;

5.

Adam Czarnowski – członek komisji;

6.

Grzegorz Idźkowski – członek komisji;

7.

Piotr Komar – członek komisji;

8.

Tomasz Kruszewski – członek komisji;

9.

Maria Krysiewicz – członek komisji;

10.

Piotr Łapiński – członek komisji;

11.

Kacper Szorc – członek komisji;

12.

Hanna Zarzecka – członek komisji.

Komisja Finansowo–Gospodarcza i Rozwoju Gminy

1.

Tomasz Cimaszewski – przewodniczący komisji;

2.

Wojciech Czajkowski – członek komisji;

3.

Marek Czajkowski – członek komisji;

4.

Adam Czarnowski – członek komisji;

5.

Krzysztof Grabowski – członek komisji;

6.

Grzegorz Idźkowski – członek komisji;

7.

Piotr Komar – członek komisji;

8.

Tomasz Kruszewski – członek komisji;

9.

Maria Krysiewicz – członek komisji;

10.

Piotr Łapiński – członek komisji;

11.

Kacper Szorc – członek komisji;

12.

Hanna Zarzecka – członek komisji.

Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

1.

Jadwiga Sieniawska – przewodniczący komisji;

2.

Tomasz Cimaszewski – członek komisji;

3.

Marek Czajkowski – członek komisji;

4.

Wojciech Czajkowski – członek komisji;

5.

Adam Czarnowski – członek komisji;

6.

Janusz Grabowski – członek komisji;

7.

Piotr Komar – członek komisji;

8.

Tomasz Kruszewski – członek komisji;

9.

Maria Krysiewicz – członek komisji;

10.

Piotr Łapiński – członek komisji;

11.

Kacper Szorc – członek komisji;

12.

Hanna Zarzecka – członek komisji.