18 Styczeń 2019    |    Imieniny: Piotr, Małgorzata

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeBal choinkowy już za nami…

Bal choinkowy już za nami…

W piątkowe popołudnie, 26 stycznia 2018 r., odbył się – długo wyczekiwany Choinkowy Bal Karnawałowy w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach. W tym dniu, sala widowiskowa ośrodka była zapełniona dziećmi w pięknych strojach.  Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, spotkać można było wróżki, królewny, piratów, policjantów, kwiatuszka, Iron-Mana, Batmana i wiele, wiele innych.

Karnawał to miła tradycja, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Dla dzieci to niezwykły dzień, często wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele radości.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – a mianowicie: tańce integracyjne, zabawa z chustą, taniec z bykiem-maskotką, wybór króla i królowej balu, wykręcanie balonów, dyskoteka, losowanie nagród, itp.
Dyrektor i pracownicy CKB w Sokołach zaskoczyli uczestników miłą niespodzianką – otóż  odbyło się losowanie cennych nagród spośród osób z najlepszym przebraniem. Nie obyło się również bez nagrody publiczności – ich decyzją najlepszym strojem dziewczęcym okazała się piratka, zaś chłopięcym – zombie/kościotrup.
Wszystkie dzieci bawiły się dobrze i wyszły z uśmiechami na twarzach. Dziękujemy za obecność, a rodzicom i opiekunom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów.
Składamy również podziękowania za dobrą zabawę Firmie – Strefa Imprez, która poprowadziła nasze choinkowe spotkanie.
 
 
Agnieszka Kurzyna
Dyrektor CKB w Sokołach
 

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly