18 Styczeń 2019    |    Imieniny: Piotr, Małgorzata

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeII Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Właściciela Firmy ZIEMPOL

II Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Właściciela Firmy ZIEMPOL

W dniu 19.01.2018r. w Szkole Podstawowej w Sokołach odbył się II Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Właściciela Firmy ZIEMPOL. W turnieju rywalizowało sześć drużyn z pięciu szkół podstawowych klas IV-VI: Bruszewo, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły I, Sokoły II i Wysokie Mazowieckie. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Po całym dniu sportowej rywalizacji z udziałem licznie zgromadzonej publiczności, końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce SP Sokoły I, II miejsce SP Nowe Piekuty,  III miejsce SP Kulesze Kościelne, IV miejsce SP Bruszewo, V miejsce SP Sokoły II, VI miejsce SP Wysokie Mazowieckie. Trzy pierwsze zespoły otrzymały od sponsora – właściciela firmy ZIEMPOL Włodzimierza Łętowskiego – pamiątkowe puchary, a każda z uczestniczących w rozgrywkach drużyn piłkę nożną. Dodatkowo, najlepszy zawodnik turnieju – Jakub Kobosko z SP Sokoły I – otrzymał piłkę nożną jako nagrodę indywidualną.

Dziękujemy wszystkim drużynom i ich opiekunom – nauczycielom wychowania fizycznego, za udział w rozgrywkach, a Firmie ZIEMPOL za ufundowanie nagród . Wszystkich zainteresowanych rozgrywkami w piłkę nożną halową w imieniu Firmy ZIEMPOL i SP Sokoły zapraszamy na III Turniej w przyszłym roku.
 
 
Waldemar Kikolski
Dyrektor SP w Sokołach
 

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly